Wednesday around the World
Onpas ollut kylmä viikko. Vaan niinhän se kuuluu Tammikuussa ollakin, kunnon pakkaset! Ihanaa puuterilunta ja kaunista kuuraa paikat täynnä - upean näköistä ja valoisaa!
It's been super cold week but that's the way it should be in January. Lovely powder snow, it looks so beautiful right now!
Kun linkität postauksesi olisi kiva jos linkkaat takaisin TÄNNE - tämän viikon Linky-haasteeseen. Myös FACEBOOKISSA ja INSTAGRAMISSA
voit jakaa tosiaan juttujasi - käytäthän #communalglobal
#wednesdayaroundtheworld. Voit myös kopsata tuon kuvakkeen alapuolelta
postaukseesi
Please link back to this weeks Linky - HERE. You can also copy that photo below. You can also share your greetings on FACEBOOK and INSTAGRAM with #communalglobal #wednesdayaroundtheworld

Ihanaa kun ne paukkupakkaset ovat nyt ohi. Tosin niissä oli se hyvä puoli, ettei tarvinnut autoa kaivaa aamulla lumesta kuten jo tänä aamuna. Voi kyllä sanoa, että on kyllä todellinen talvikeli!
VastaaPoistaKyllä täällä meillä on aika kylmä ollut kaiken aikaa - hyvä niin :D :P
PoistaLoved all pics. 2nd one my favorite.
VastaaPoistaThanks :)
PoistaThis Finnish winter - freezing to death or buried in the snow! Tragic :))))
VastaaPoistaTai molempia :D
PoistaSo snowy and pretty!
VastaaPoistaThanks :)
PoistaHenkeäsalpaavan kaunista!
VastaaPoistaKiitos :)
Poista